Balcar Jiří (Kolín 1929 - 1968 Praha)
Pokus o autoportrét mojí přítelkyně, signováno a datováno na zadní straně Jiří Balcar 1966, olej a písky/plátno, 75 x 50 cm, lišta (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 1.000.000,-
CZK 300.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 180.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |